Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Skarga na admina
Kod:
[b][b][color=yellow]1.[/color] Nick podczas gry:Zero ZeroTwo
[color=yellow]2.[/color] Data i godzina zdarzenia:2018-10-07 15.30
[color=yellow]3.[/color] Nick admin na którego chcesz złożyć skargę:[/b]Kamor
[b][color=yellow]4.[/color] Opis sytuacji:Dostałem bana za zabicie trzech osób w jednym miejscu bez żadnego ostrzeżenia lub poprzedniego upomnienia mnie o tym
[color=yellow]5.[/color] Dowody ( postać ssów, demka itp.): 
[color=yellow]6.[/color] Świadkowie zdarzenia:[/b] Zielony, Andrzejupomocy[/b]
White napisał 10-07-2018, 15:53:
Przez pół roku powinieneś zapoznać się już z regulaminem.

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: x6FekYq.gif]
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go. Nie mniej jednak zwrócę uwagę administracji, żeby najpierw upominali nowych graczy.

≧◔◡◔≦ I Love SkillConnect.eu (>‿)
[Obrazek: sygna2.jpg]
Kłótnia z debilem jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie dostrzegasz, że mu się to podoba.
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Nie nieznajomość regulaminu a bardziej to że powiedział coś pod nosem przez mikrofon i mnie zbanował jakieś 10 sekund po tych zabójstwach zamiast mi powiedzieć żebym tak nie robił albo kazać wpisać killa który odejmuje 2 kille sugerując się tym że śmierć i -1

[Obrazek: x6FekYq.gif]
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz
Udostępnij post:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości