Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Reputacja
Żarówka 
Dobry wieczór Daj roze

Ostatnio tak sobie myślałem o tej reputacji na forum i sprawa wygląda następującą: Czemu by nie dodać więc rang do reputacji? Dam taki przykład: White który posiada ponad 500 pkt reputacji ma rangę POMOCNY tak samo jak ja przy moich niecałych 20..

Koncept byłby taki żeby np pierwsze 10 był świeżak potem nowicjusz od 20 na 50 coś i tak co 50 czy 100.

Taka rozkmine po prostu złapałem a wydaje mi się że zawsze jakieś urozmaicenie tego i ludzie by się starali ( może Kappa ) pisać ciekawsze posty żeby dostać ten plus i sprawdzić co dostaną przy następnym 'check point'cie ' Happy

Pozdrawiam. Funnypost

[Obrazek: giphy.gif]
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
A ja mam lepszy pomysł. nie lepiej dać tak by były to rangi cs go ze zdjęciem rangi?
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Można by było zrobić i tak, po prostu sęk w tym że jest mała różnorodność w rangach reputacjii. Rangi csgo nie są złym pomysłem, ale te dwa nieśmiertelniki z literami SC już trochę tu są i szkoda by było to zmieniać. Ja daje wam (administracji) koncepcje żeby zrobić mały update tego co jest obecnie, wykonanie i decyzje zostawiam wam. Mam nadzieję że się przyjmie po prostu Happy

E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Oba pomysły są spoko, choć idea Tymka moim zdaniem bardziej przyciągała by ludzi do "lajkowania" postów Jezyk

[Obrazek: ZCo7bEy.gif]
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Wydaje mi się że były takie "stopnie" kiedyś. Działało to na zasadzie rang wojskowych (Starszy chorąży itp.). Jak dla mnie pomysł fajny Usmiech

[Obrazek: graphic.png]
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Z tymi rangami z cs:go sztosik. Leci plusik Kappa
Szukaj
Odpowiedz
Odswiezam bo temat umarl Kappa

[Obrazek: ZCo7bEy.gif]
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Ano właśnie! 

Temat umarł, zamknięty nie został; a odpowiedzi brak.. Smutno 
Także @Tymek, daj ostateczną odpowiedź Happy

E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej na TAK!
Według mnie naprawdę dobry pomysł z tymi rangami, zawsze to coś nowego było i by urozmaiciło forum, choć dużo rzeczy urozmaica to takie rangi (St. Chorąży itp.) by były naprawdę super, więcej ludzi by się starało wstawiać lepsze posty.

E‑mail Szukaj
Odpowiedz
osoba chętna rozpisać te rangi?

jaka rangi i ile reputacji

[Obrazek: sygna.png]
Kontakt ze mną
[Obrazek: sygna.png]
Steam: Tymek | SkillConnect.eu
GG: [Obrazek: status.asp?id=44131899&styl=1]44131899
E‑mail Szukaj
Odpowiedz