Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Podanie odrzucone Podanie Bober.
1. Nick w grze: Bober.
2. Imię: Piotrek
3. Wiek: 15 lat
4. Staż gry w Counter-strike: od około 3-4 roku życia (neostrada, szukanie IP serwerów w necie Jezyk)
5. Steam ID: Nie mam steam'a
6. Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?: 2-3h
7. W jakich godzinach grasz najczęściej?: 16-19 góra 20
8. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? : Z 4 miesiące ? 
9. Od kiedy posiadasz konto na forum?: 07-2017
10. Znajomość podstawowych komend admina : Znam jedną, główną Jezyk
11. Jesteś w stanie składać się na serwer?: Zależy ile Jezyk
12. Dlaczego ja?: Mam już jakieś doświadczenie w byciu adminem. Na innym serwerze już raz miałem i szybko ogarnąłem, drugim powodem jest duża ilość dzieci na serwerze, które nadużywają mikrofonu.
13. Link do GT z nickiem na którym grasz na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Bober...211:27360/
14. Link do reklam serwera na którym składasz podanie (minimum 5 reklam): Brak (Nie potrafię po prostu zrobić dobrej reklamy :V)
E‑mail Szukaj
kim ty jesteś?
rzecz jasna na nie: nie spełniasz wszystkich wymagań, rzadko cie widuje na serwerze, brak steama

[Obrazek: 1f642.png][Obrazek: 1f52b.png]
E‑mail Szukaj
Pierwsze co to nie mam pewności kim tym ty jesteś..
Wiek sprawia wrażenie że nie masz mutacji a takiego admina nie chcemy, musisz mieć zdecydowany głos i brzmieć jak ktos kto nadaje się na to stanowisko ( oczywiście nie mam pewności co do tego bo nigdy Cię nie widziałem na serwerze)
Znasz jedna komendę z AMX? Żałosne..
Nie zrobiłeś reklam bo nie wiedziałeś jak zrobić dobra reklamę... jest wzór od tego żebyś nie musiał jej robić. To sprawia za to wrażenie że nie znasz się nawet na podstawach..
Jestem zdecydowanie na NIE
Dodatkowo wydaje mi się że jest dużo adminów na surf. Jak gram to zawsze jest przynajmniej jeszcze jeden, a gram w różnych godzinach.
Pozdrawiam

[Obrazek: giphy.gif]
E‑mail Szukaj
Pograłeś 4 dni tak wynika z twojego GT
-Brak steam według mnie zeby starać sie o stanowisko admina wymagany powinien być steam
Jestem na Nie.
E‑mail Szukaj
[Obrazek: logo_czerwone.png]
[Obrazek: pasek_czerwony.png]
TWOJE PODANIE ZOSTAŁO ODRZUCONE
Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post,
a administracja forum rozpatrzy go ponownie
[Obrazek: pasek_czerwony.png]
Administracja SkillConnect.eu

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: graphic.png]
E‑mail Szukaj