Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

[Konkurs] Przydatne komendy do CS 1.6
 Witam z tej strony przemo03 i dzisiaj chciałbym wam zaprezentować przydatne komendy do cs 1.6.
                                                                                      Zapraszam do czytania.

1. Pierwsza komenda to : fps_max (ilość jaką chcemy mieć w Cs u mnie to działa tak ,że mam stałe 60fps) komenda sprawia ,że gdy mamy np. 30 fps po wpisaniu jej otrzymujemy 2x więcej fps.

2. Druga komenda to zaś _cl_autowepswitch 0- Służy do podnoszenia broni lecz nie na ją zmiane. (także używana przezemnie komenda)

3. Trzecia komenda trochę powinna zwiększyć wasze fps'y  cl_shadows 0
 -wyłącza niepotrzebne cienie

4. Czwarta komenda pomoże wam w sytuacji gdy biegniecie a przed wami pojawi się przeciwnik bo wiadomo ,że ze zwiększonym celownikiem trudniej trafić gracza cl_dynamiccrosshair "0" 

Krótkie ale przydatne komendy Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie tego poradnika Przemo03 <3
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Fajne komendy napewno przydadzą się komuś kto ma mało fps na przykład mi Usmiech
Szukaj
Odpowiedz
Komendy nawet fajne + Happy
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Udostępnij post:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości