Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się


[Konkurs] Opinia GTA V
#1
Pecetowi gracze, po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu doczekałem się GTA 5. Warto było być cierpliwym, bo komputerowe wydanie jest najładniejszą i najbogatszą w dodatkowe elementy edycją. Grand Theft Auto to coś więcej niż gra, a wersja PC podkreśla to w jeszcze piękniejszy sposób niż znakomite przecież wydania konsolowe.Po raz pierwszy w serii kierujemy poczynaniami aż trzech głównych bohaterów. Michael to gangster, który udał się na przedwczesną emeryturę. Szasta pieniędzmi, pozornie prowadzi bogate i szczęśliwe życie. Szybko jednak okazuje się, że sielanka jest tylko ułudą. Jego rodzinne życie jest katastrofą, a wizyty u psychologa dają jedynie odrobinę wytchnienia i pozornego zrozumienia nękających go trosk.
Po kilkudziesięciu miesiącach GTA V nie przestaje bawić i zadziwiać. Historia gangsterów Michaela, Franklina i Trevora to spore osiągnięcie studia Rockstar, które po raz kolejny pokazało, że gra w zupełnie innej lidze niż większość deweloperów.

Tylko czekać na dalsze gry produkcji, Polecam zagrać i pobawić się trochę samochodami i bronmi, jest to coś cudownego wszystko w jednym.

[Obrazek: orig]
Szukaj
Odpowiedz
Udostępnij post:  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości