Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Koniec/Sprzedaż forum
Jak już wiele osób się domyśla rezygnuję z dalszego prowadzenia sieci. W związku z powyższym są 2 opcje:
1. Forum umiera śmiercią naturalną.
2. Forum zostaje sprzedane.

Jestem za opcją nr 2. Dostałem już kilka propozycji kupna, ale osobiście wolałbym forum przekazać komuś z naszego środowiska. Cena jest do uzgodnienia. Jest jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji. Więcej informacji na steam/ts3/gg.

≧◔◡◔≦ I Love SkillConnect.eu (>‿)
[Obrazek: sygna2.jpg]
Kłótnia z debilem jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie dostrzegasz, że mu się to podoba.
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Polecam zakupić forum jeżeli ktoś ma czas i ma zainteresowania prowadzić własne  serwerem oraz forum. Jeżeli będzie ktoś potrzebował jakieś pomocy to zawsze można na mnie liczyć

[Obrazek: orig]
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Jeżeli White sprzeda mi siec, to poprowadzę ją do takiego stanu jak na poczatku. Każdą pomoc przyjmę od osób z tego forum, również nikt rangi nie straci jeżeli tego nie będzie chciał.
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
co z ts i serwerami?

[Obrazek: giphy.gif]

E‑mail Strona WWW Szukaj
Odpowiedz
Ts3 nie jest na sprzedaż. Jest opłacony na pół roku.

Serwery przez najbliższe 2 miesiące też nie padną.

Nowy właściciel przejmie forum wraz z serwerami.
White napisał 01-07-2019, 00:14:
Mogę go później przekazać sieci lub komuś odsprzedać.
Kondziu napisał 01-06-2019, 22:39:
A jak skończy się ważność ts'a to co? Ja bym chętnie odkupił Happy

≧◔◡◔≦ I Love SkillConnect.eu (>‿)
[Obrazek: sygna2.jpg]
Kłótnia z debilem jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie dostrzegasz, że mu się to podoba.
E‑mail Szukaj
Odpowiedz
Udostępnij post:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości